Image Alt
ABOUT

GP-0

OHVALE GP-0 projesi, motosiklet dünyasında otuz yılı aşkın deneyime sahip olan endüstri uzmanı Valerio Da Lio’nun buluşudur. GP-0 yeni bir konsepttir ve “pocket bike” “Mini GP” veya “pit bike” değildir. ’Valerio Da Lio , sürüş eğlencesi ve kolaylığı sunan bir motosiklet tasarlama arzusuyla yola çıkmış ve motosiklet severlere, Ohvale GP-O serisini sunmuştur.

Üzerinde yıllarca çalışıldıktan sonra etkileyici bir ergonomiye sahip olan bu küçük motosiklet, gerçek bir yarış motosikletinin sürüş tarzına izin verirken aynı zamanda kapalı alanlarda ve karting pistlerinde spor, antrenman ve hobi amaçlı kullanılabilmektedir.

Diğer motosikletlerle karşılaştırıldığında Ohvale size düşük maliyet, taşıma kolaylığı, bakım kolaylığı, vücut pozisyonunuzu, fren ve gaz zamanlamalarını geliştirme, kondisyonunuzu daha üst seviyelere taşıma imkânı sunmaktadır.

Hissedeceğiniz keyif ve mutluluk ise tarifsiz olacaktır.
Rafine işçilikle harmanlanan dikkatli bir sanayileşmenin meyvesi olarak İtalya’da tasarlanıp ve üretilen Ohvale GP-0, sürücülerin geri bildirimlerine öncelik verilerek kusursuz hâle getirilmiştir.

Valerio Da Lio, OHVALE GP-0 hayalini gerçekleştirmek için motosiklet endüstrisinde olağanüstü yeteneklere ve yüksek teknik deneyimlere sahip mühendis Mariano Fioravanzo ile bir ekip oluşturmuştur. Bu ekip, dünya çapındaki itibarı ve bu küçük supersport motosikletin tasarım mükemmelliğinin garantisini temsil etmektedir.

Muhteşem tasarımı, kalitesi ve farklı modelleri ile Ohvale GP-0, Koza AŞ distribütörlüğünde Ekim ayından itibaren Türkiye’de.

Teşekkürler